טכנולוגיה

טכנולוגיה
4.1 (81.11%) 72 votes

technologys-1

 

תנצל את המומחיות שלנו, לטובתך.
שידורית יכולה להתאים עבורך כל תוכנה שתשרת את בית העסק שלך

 

פיתוח אפליקציות תוכנה
פיתוח אפליקציות תוכנה
קרא עוד

בניית אפליקציות תוכנה ייחודיות- שידורית מענה אנושי לעסקים הינה החברה היחידה בארץ בתחום הקול סנטר אשר פועלת ע"פ מתכונת של בית תוכנה IN HOUSE כלומר חברת שידורית מעסיקה אנשי תוכנה אשר ביכולתם להתאים לכל לקוח אפליקציית תוכנה של תסריטי שיחה ייחודיים לפי דרישותיו. לדוגמא: בניית תוכנת הזמנות,חיובים והנהלת חשבונות ומשלוחים און ליין דרך רשת האינטרנט.

כותרת
כותרת
קרא עוד

השמעת פתיח אישי לכל לקוח, בניית נתבי שיחות לפי מחלקות (למכירות הקש 1 להנהלה הקש 2 ) בניית נתב שיחות בשפות אנגלית,רוסית, אמהרית וערבית ומענה אנושי של נציג שירות בשפה שנבחרה. השמעת ג'נגל שיווקי- שירות המשרד הוירטואלי מאפשר לך השמעת ג'ינגל שיווקי בו תוכל להשמיע מידע על בית העסק, על מוצרים, מבצעים ושירות, כאשר נציגי השירות מטפלים בפניות אחרות.

דשבורד
דשבורד
קרא עוד

תוכנה ייחודית לשידורית , אשר פותחה ע"י מחלקת התוכנה שלנו. מדובר בתוכנת CRM מתקדמת, אשר מאפשרת לך בקרה ושליטה מרחוק לניהול השירותים. באמצעות ה-DASHBORD תוכל להתחבר ONLINE ולראות בזמן אמת את כל הפעילות השוטפת, החל משיחות ממתינות בתור, פירוט הפניות בצורה גרפית פשוטה וקלה ועד הודעות שהתקבלו ואופי הטיפול בהם. מערכת ה-DASHBORD פותחה במיוחד כממשק ידידותי למשתמש אשר מאפשרת בקרה ושליטה מרחוק מכל מקום שאתה נמצא.
WWW.SHIDURITDASHBOARD.CO.IL

מערכת זיהוי דיבור
מערכת זיהוי דיבור
קרא עוד

מערכת יחודית אשר פותחה בשיתוף פעולה עם צוות התוכנה שלנו, אשר מבינה דיבור ומאפשרת קביעת תורים בזיהוי דיבור ללא צורך בהקשות. המערכת מאפשרת מגוון שאילתות לקביעת תורים. קבלת מידע, תשלומים וכל זה ללא צורך בהקשה.

מערכת IVR
מערכת IVR
קרא עוד

מערכת הקשות המאפשרת מתן שירותים באופן אוטמטי, ללא צורך במענה אנושי בצורה פשוטה ומהירה. המערכת מאפשרת מגוון שירותים כגון קביעת תורים, מוקד תשלומים, מערכת מתו מידע ועוד.

Web Service
Web Service
קרא עוד

שירות מענה אנושי לעסקים 24 שעות כולל בתוכו גם תקשורת אינטרנטית דו כיוונית בין שידורית לבין העסק שלך. רשומות יתעדכנו ויוצגו בפניך ובפנינו בו זמנית, המענה הטלפוני מבית שידורית חובק עולם כך שתוכל להפיק דוחות בכל זמן ומכל מקום בארץ ובעולם.

 

מערכת callback
מערכת callback
קרא עוד

כאשר נציגי השירות מטפלים בפניות אחרות. זמן ההמתנה המירבי לשיחה נקבע באמצעות מערכת CALL BACK המזהה את המתקשר ומאפשרת לנציגי השירות לחזור אליו מיד כשיתפנו, במידה ויבחר באפשרות זו.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פורטל רופאים
פורטל רופאים
קרא עוד

שידורית הקימה פורטל רופאים על מנת לאפשר לכלל המטופלים בישראל גישה ישירה ומיידית לציבור הרופאים העצמאיים בישראל בכדי לאפשר לכל מטופל להגיע לרופא הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר ולקבוע את התור המוקדם ביותר פורטל רופאים מאפשר פלטפורמה וגישה מהירה לזימון תורים לכלל ציבור הרופאים העצמאיים בישראל ע"י מתן מידע אודות שעות פעילות כל רופא. קבלת מידע על כל רופא החל מקורות חייו ובאיזה תחומים רפואיים הוא מתמחה. התייעצות און ליין עם הרופא דרך הפורום אותו הוא מנהל.
WWW.ROFIM.ORG.IL

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת CRM
מערכת CRM
קרא עוד

תוכנה ייחודית שאנו מספקים ללקוחותינו ללא תשלום. CRM שידורית , מאפשרת לכל ההמשתמשים התממשקות ישירה של כל הפניות שהתקבלו במוקד עבורם ישירות לCRM האישי שלו. המשתמש יכול לשייך את הפניות לסיווג המתאים ולעקוב אחרי כל טיפול בפנייה אונליין. באמצעות התוכנה תוכל גם להפיק דוחות וסיכומים עפ"י חתכים שתקבע מראש, להפיק מכתבים אוטומטית עפ"י כל חתך, ועוד. כך שללא תוספת תשלום, תוכל לקבל את כל הכלים לניהול כל פניות הלקוחות שלך, בצורה היעילה ביותר.