מענה טלפוני

מענה טלפוני
4.7 (94.71%) 34 votes

מענה טלפוני לעסקים הוא שירות מצוין המאפשר לכל בעל עסק להעניק ללקוחותיו קו זמין 24/7 ביממה ואפילו בסופי שבוע וחגים. מענה טלפוני לעסקים ניתן על ידי חברות מיקור חוץ המספקות מענה לכל שיחה המתקבלת למשרד או לנייד של בעל העסק. שירות זה נעשה פופולרי בשנים האחרונות, כיוון שחברות רבות הבינו את הפוטנציאל העצום בשירות, שהרי כל חברה עומלת קשה לגייס לקוחות, אם זה על ידי השקעה באפיקי פרסום שונים, שמירה על מוניטין וכו', לכן חשוב שכל לקוח שפונה לאותה חברה יקבל מענה טלפוני אנושי מידי.

 

איך עובד שרות מענה טלפוני?

שירות מענה טלפוני זמין עבור לקוחות בכל שעות היממה במגוון מקרים, כמו – במקרה שהקו תפוס, במקרה שהמזכירה סיימה את עבודתה, כאשר הקו אינו זמין, כאשר בעל העסק לא יכול לענות לשיחה, כאשר יש ריבוי פניות ובכלל בכל מקרה שבו לקוח מתקשר לחברה וזקוק למענה טלפוני אנושי. בעל העסק יכול לבחור באילו שעות הוא מעוניין שהשיחות יעברו למוקד האנושי, בין אם מדובר על מקרים שבהם העסק סגור, באין מענה ובכלל. לאחר ששיחה זו עוברת למוקד האנושי, המוקדן מזדהה בשם העסק לדוגמא – "חברת (שם העסק) שלום מדבר משה". דבר זה יוצא אינטימיות וביטחון להשארת פרטים מצד הלקוח ובנוסף בעל העסק חוסך זמן עבודה יקר של עובדיו במענה לשיחה, הזדהות הלקוח, הבנת התקלה וכו', כלומר העסק מקבל את התקלה של הלקוח, שמו, דחיפות התקלה ופרטים נוספים מוגשים על "מגש של כסף" וכל שנשאר כעת לעשות זה לעבוד נטו על טיפול בבעיה של הלקוח שלך.

 

לאחר קבלת השיחה למוקד והעברת הפרטים המדויקים של הלקוח שחייג, פרטים אלו מועברים לבעל העסק או לאדם מטעמו והוא יוצר קשר עם הלקוח להמשך מתן שירות. אם כך, שירות מענה טלפוני הוא פתרון נהדר ואפילו הכרחי לכל עסק מכל תחום.

 

שירותים נלווים למענה טלפוני

כיום, חברות המציעות מענה טלפוני אנושי מעניקות מגוון תוספות משלימות לבעלי עסקים שיאפשרו להם תפעול נוח כמו – אפשרות גיבוי שיחות ואפשרות הקלטת שיחות. 

 

שירות גיבוי שיחת – מאפשר לגבות מספרי הטלפון של הלקוחות שחייגו למוקד, וזאת במידה והטלפון של הלקוח שנמסר בשיחת הטלפון אינו תקין או כמל סיבה אחרת.

 

שירות הקלטת שיחות – מאפשר לבעל העסק להאזין לשיחה עם הלקוח, כך שאם ברצונו לדעת פרטים נוספים אודות השיחה שבוצעה עם המוקדן,  הוא יוכל לבצע זאת ללא שום בעיה על ידי האזנה לשיחה.

 

לחץ למידע נוסף על מענה האנושי

צור עימנו קשר עוד היום וקבל שרות מענה טלפוני מקצועי ואיכותי!!!