שירותי מזכירות

שירותי מזכירות
4.62 (92.31%) 13 votes

ניהול עסק הוא לא עניין של מה בכך ומלווה בהוצאות רבות שאינן נגמרות. בעוד בעלי העסקים מבצעים קיצוצים בעסק על מנת לשמור על יציבות פיננסית, הם שוכחים פרט אחד חשוב והוא – המענה האנושי ללקוחות החברה, שזהו פרמטר חשוב בכל עסק. אך לא כל עסק יכול להרשות לעצמו להחזיק במזכירה ולשלם עבורה שכר ותנאים נלווים ואפילו משרד אסתטי שגם עולה לא מעט.

לכן, כיום ניתן למצוא חברות המציעות שרותי מזכירות המיועד עבור עסקים קטנים ובינוניים שרוצים לספק ללקוחות מענה מיידי וכל מה שקשור למזכירות, רק ללא אחזקת מזכירה. שירותי אלו, מתאימים לא רק לעסקים קטנים ובינוניים, אלה גם עבור חברות גדולות שאינן יכולות להחזיק במשרד מזכירה שעות רבות, הרי הלקוח הוא זה שבוחר מתי ברצונו להתקשר לעסק. שירותי מזכירות לעסקים מאפשרים לבעלי העסק לייעל את כל הפעולות שהם מעוניינים לבצע אך לא מספיקים להגיע אליהם.

 

מה מקבלים במסגרת שירותי מזכירות חיצוניים?

שירותי ניהול משרד, שירות זה כולל מגוון רב של פעולות שלא תמיד בעלי עסקים מספיקים לעשות כמו – ניהול לשכה, גביית כספים מלקוחות המשרד, שימור לקוחות, מענה אנושי לכל לקוח, קשרי לקוחות, תקשורת מול ספקי החברה, הזמנת ציוד, הזמנת שירותים שונים או סחורה, תכתובת במיילים מול לקוחות וספקים, תיאום פגישות, טיפול בניירת, הגשת חשבוניות לרואה חשבון, סידור תיקיות לקוח ועוד מגוון רב של שירותים נוספים.

למעשה, מדובר בשירות המאפשר לכל עסק להחזיק סוג של "מזכירה וירטואלית" שתבצע עבור העסק את כל המטלות הדרושות וזאת בעלות חודשית קבועה מבלי להעסיק מזכירה. חשוב לציין כי גם כאשר מחליטים על העסקת מזכירה, לעיתים היא לא מספיקה לעמוד ביעדים בשל העומס לבצע משימות שונות אשר צצות במהלך העבודה השוטפת, כך שניתן להיעזר בשירותי מזכירות לעסקים על מנת שלא לגייס מזכירה נוספת לעסק. כמובן שניתן לחלק את תפקידים, כך שהמזכירה תוכל לבצע משימות קריטיות כמו – מתן מענה מיידי ללקוחות במקום שתתעסק כל היום על הניירת במשרד. אם כך, שירות זה מתאים לכל עסק, בין אם מדובר בחברה בה עובד אדם אחד או חברת ענק.

לחץ לחזרה לשירות מענה לעסקים