שירותי מזכירות

שירותי מזכירות
4.9 (97.92%) 48 votes

ניהול עסק הוא לא עניין של מה בכך ומלווה בהוצאות רבות שאינן נגמרות. בעוד בעלי העסקים מבצעים קיצוצים בעסק על מנת לשמור על יציבות פיננסית, הם שוכחים פרט אחד חשוב והוא המענה האנושי ללקוחות החברה, שזהו פרמטר חשוב ובעל ערך עליון בכל בית עסק. אך לא כל עסק יכול להרשות לעצמו להחזיק במזכירה ולשלם עבורה שכר ותנאים נלווים ואפילו משרד אסתטי שעולה גם הוא לא מעט. לנו יש את הפתרון עבור העסק שלך.

שירותי מזכירות עם מזכירה אנושית

למי מתאים שירותי מזכירות?

חברתנו מציעה שרותי מזכירות המיועד עבור עסקים קטנים ובינוניים שרוצים לספק ללקוחות מענה מיידי וכל מה שקשור למזכירות, רק ללא אחזקת מזכירה בפועל והוצאות מיותרות נלוות. שירות זה, מתאים לא רק לעסקים קטנים ובינוניים, אלה גם עבור חברות גדולות שאינן יכולות או לא מעוניינות להחזיק במשרד מזכירה שעות רבות, הרי הלקוח הוא זה שבוחר מתי ברצונו להתקשר לעסק. שירותי מזכירות לעסקים מאפשרים לבעלי העסק לייעל את כל הפעולות שהם מעוניינים לבצע אך לא מספיקים להגיע אליהם ולכן מעדיפים להוציא את זה למיקור חוץ.

מה מקבלים במסגרת שירותי מזכירה אנושית חיצוניים?

שירותי ניהול משרד הינו שירות חשוב לכל עסק שיש לו צורך בכך, שירות זה כולל מגוון רב של פעולות שלא תמיד בעלי עסקים מספיקים לעשות, לדוגמא: ניהול הלשכה עצמה, גביית כספים מלקוחות המשרד, שימור לקוחות, מענה אנושי לכל לקוח, קשרי לקוחות, תקשורת מול ספקי החברה, הזמנת ציוד, הזמנת שירותים שונים או סחורה, תכתובת במיילים מול לקוחות וספקים, תיאום פגישות, טיפול בניירת, הגשת חשבוניות לרואה חשבון, סידור תיקיות לקוח ועוד מגוון רב של שירותי מזכירה אנושית נוספים.

למעשה, מדובר בשירות המאפשר לכל עסק להחזיק סוג של "מזכירה וירטואלית" שתבצע עבור העסק את כל המטלות הדרושות וזאת בעלות חודשית קבועה מבלי להעסיק מזכירה. חשוב לציין כי גם כאשר מחליטים על העסקת מזכירה, לעיתים היא לא מספיקה לעמוד ביעדים בשל העומס לבצע משימות שונות אשר צצות במהלך העבודה השוטפת, כך שניתן להיעזר בשירותי מזכירות לעסקים על מנת שלא לגייס מזכירה נוספת לעסק. כמובן שניתן לחלק את התפקידים, כך שהמזכירה האנושית תוכל לבצע משימות קריטיות כמו – מתן מענה מיידי ללקוחות במקום שתתעסק בכל מהלך היום עם הניירת במשרד. אם כך, שירות זה מתאים לכל עסק, בין אם מדובר בחברה בה עובד אדם אחד או חברת ענק.

 

מלאו פרטים כאן למטה ובקרוב תתחילו להינות משירותי מזכירות איכותיים ומקצועיים עם מזכירה אנושית